NAŠE ADRESA

NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU
A SKLAD V JESENÍKU

Boženy Němcové 922/2,
Jeseník, 790 01

INFORMAČNÉ OTÁZKY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Dostanem rovnaký výrobok, aký vidím na obrázku?

V súčasnej chvíli máme nafotené všetky typy produktov a pozeráte sa teda na výrobok, ktorý obdržíte. Informujte sa vopred na ďalšie príslušenstvo a doplnky, ktoré môžu z logiky veci ovplyvniť výsledný design (lepšie obloženie, LED osvetlenie atď.)

Kde si môžem pozrieť sauny alebo sudy?

Kontaktujte nás telefonicky alebo cez formulár. Naši pracovníci Vám radi poradia kde je najbližšia inštalácia drevenej sauny alebo kúpacieho suda. Môžete sa s nami stretnúť aj v našom predajnom sklade. Stačí sa nám ozvať.

Ako môžem položku vrátiť?

Na všetky naše výrobky poskytujeme záručný aj pozáručný servis priamo u Vás. Za 15 rokov sme nemali požiadavku na odstup od zmluvy. Garantujeme vám spokojnosť a servis.

Ako dlho sa čaká na dodanie?

Snažíme sa najpredávanejšie modely držať skladom, avšak s ohľadom na konfiguráciu sáun i sudov na prianie zákazníka je vždy nutné počítať s niekoľkými týždňami výroby. Informujte sa na aktuálnu kapacitu.

Čo sa stane po odoslaní objednávky?

Každého zákazníka obratom kontaktujeme a prejdeme si jeho objednávku. Cena v našom eshope zodpovedá cenníkovej cene a je zmluvná. Nezáväzne objednajte, my sa ozveme a doladíme všetky detaily.

INFORMÁCIE O NÁS

KONTAKTUJTE NÁS V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK