Aktualizované k 1.7.2023

Naše Referencie

V mape iba ČR/SK, chýba napr. Chorvátsko

Ako môžete vidieť na mape vyššie, našimi saunami a kúpacími sudmi sme doslova zaplnili mapu Českej republiky a Slovenska. Stovky šťastných zákazníkov v oboch týchto krajinách sú dôkazom nášho odhodlania a kvality služieb, ktoré poskytujeme.

Už mnoho rokov sme hrdo rozvíjali svoje pôsobenie v oblasti sáun a kúpacích sudov, a dnes s potešením môžeme povedať, že máme pokrytú celú Česko-Slovenskú republiku. To nám dáva jedinečný vhľad do potrieb a prianí našich zákazníkov v rôznych regiónoch a umožňuje nám ponúknuť najlepšie riešenie pre každého jednotlivca.

Naše desiatky až stovky realizácií, ktoré si môžete prezrieť na mape, nielen že hovoria o našej vášni a odhodlaní, ale aj nás zaraďujú medzi popredných hráčov na trhu. Sme hrdí na to, že sme si vybudovali povesť spoločnosti, ktorá je synonymom kvality, spoľahlivosti a inovácie v odbore.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru, ktorú v nás vkladajú, a tešíme sa na ďalšie možnosti rozvíjať naše partnerstvo po celej Českej republike a na Slovensku.

Poďte s nami na cestu k dokonalej relaxácii a pohode, ktorú môžu poskytnúť len prvotriedne sauny a kúpacie sudy od našej spoločnosti.