Bez ďalšej úpravy je nám cťou publikovať list, ktorý nám pán Pavel poslal asi dva mesiace od inštalácie sudovej sauny pri ňom na záhrade v stredných Čechách.

Vážení,

Rád by som vám napísal pár riadkov o tom, ako nás vaša drevená sauna nadchla. Nie som ten typ, čo by obvykle písal listy výrobcom, ale vaša práca si zaslúži ocenenie. Predstavte si, že po náročnom dni v práci prichádzam domov a už sa teším na dve hodiny pokoja a mieru v našej novej saune.

Obstaranie sauny u vás bolo jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré som kedy urobil. Kvalita dreva, precíznosť a dokonalosť výroby, všetko je tak, ako má byť. Sauna je tak dokonale izolovaná, že mi stačia len dve hodinky na zakúrenie. A potom? Potom už je čas na dokonalú relaxáciu.

Čo ma ale teší snáď najviac, je, že sauna sa stala miestom, kde trávime čas ako rodina. Moja manželka a deti sú nadšení rovnako ako ja. Sauna sa stala miestom, kde sa celá rodina zíde, odpočívame, relaxujeme a tešíme sa zo spoločne strávených chvíľ.

Cítim, že sauna nám prináša nielen fyzické uvoľnenie, ale aj duševný pokoj. Pre mňa, ako niekoho, kto trávi veľa času v práci a málokedy má čas na odpočinok, je to úplný zázrak.

Som veľmi vďačný za to, ako prebiehala nielen komunikácia, ale aj bezproblémová inštalácia. Sauna nám prináša radosť a pohodu každý deň. Ešte raz ďakujem za vašu prácu a za to, že ste nám umožnili mať doma taký skvelý zdroj relaxácie a radosti.

S úctou,

Pavol H.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *