Vybrať horúci kúpací sud alebo vhodnú saunu nemusí byť vždy jednoduché. Ide o dlhodobú investíciu, ktorá je vo väčšine prípadov spojená s ďalšími prácami. Terénne alebo stavebné úpravy priestoru, kde sud či sauna bude stáť, sú tiež faktorom, ktorý musíte zvážiť.

Pred nákupom je dobré si uvedomiť, koľko peňazí a času chcete investovať alebo koľko ľudí bude sud či saunu využívať. Od toho voľte veľkosti, prípadne zdroj vykurovania. Pri sudoch pre väčšie skupiny ľudí sa oplatí investovať do tých s externým prikladaním. Piecka tak nebude zaberať priestor na kúpanie. Pokiaľ si chcete užiť skutočný luxus, potom môžete voliť wellness a luxusné sudy so špeciálnou vložkou, vďaka ktorej sú sudy menej náročné na údržbu, je možné ich osadiť masážnymi tryskami alebo LED pásikmi pre dokonalú atmosféru.

U drevených záhradných sáun je tiež možnosť výberu medzi pecou na drevo a elektrickou variantou. Pokiaľ chcete voliť piecku na drevo, potom odporúčame zadné prikladanie. Sauna tak bude stále čistá a prikladanie môžete kontrolovať aj v prípade prenájmu sauny. Do svojej sauny si môžete tiež doobjednať reproduktory s USB prehrávačom, zvoliť si presklenie dverí alebo si dopriať výhľad vďaka panoramatickým oknám.

Nemenej dôležitou vecou pri výbere je tiež to, či bude kúpací sud alebo sauna slúžiť pre vás alebo sa jedná o vylepšenie služieb vášho ubytovania. Kúpacie sudy a záhradné sauny sú totiž ideálnou voľbou pre majiteľov ubytovacích zariadení na to, ako vylepšiť svoje služby a vyzrieť nad konkurenciou. Na základe tohto môžete voliť medzi severským smrekom alebo kvalitnejším variantom s ThermoWood.

ThermoWood je proces, kedy drevo prechádza tepelnou úpravou a obsahuje minimálnu vlhkosť. Vďaka tomu je rozmerovo stabilná, šetrná k životnému prostrediu, odolná voči hnilobe a hubám a má lepšie izolačné vlastnosti. Ďalšou obrovskou výhodou je to, že sa jedná o materiál s vyššou životnosťou ako bežné drevo.

Akonáhle máte všetky tieto otázky zodpovedané, neváhajte nás kontaktovať, radi vám vytvoríme cenovú ponuku presne podľa vašich potrieb. Pokiaľ stále váhate a nie ste si istí či objednať tú či onú variantu, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poradíme s výberom vhodného suda alebo sauny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *